Hakkımda

İstanbul Bakırköy doğumlu bendeniz, Anadolu Üniversitesi İletişim Tasarımı ve Yönetimini bitirdikten sonra İşletme Yönetimi programına başladım. Eğitim yıllarımda Kanal 26, ES Grup, Saran Holding, Youth Republic ve Bakış Dergisi’nde çeşitli görevler üstlendim. Mezuniyet sonrası new business çalışmaları kapsamında; Hürriyet Gazetesi ve diğer gazete gruplarının reklam planlama ve pazarlama çalışmalarını, anne – bebek sektöründe yayın gerçekleştiren derginin Editör Yardımcılığı ve pazarlama görevlerini üstlendim. Dönemsel pazarlama projeleriyle Develi Restaurant Kurumsal Pazarlama Stratejisi ve dijital reklam ajansında Dijital Medya Planlama ve Pazarlama ekiplerinin oluşturulması ve yönetimi çalışmalarını yürüttüm. Medya ve İletişim Danışmanlık hizmeti veren ajanslarda uzun yıllar Medya İletişim Danışmanı ve Müşteri İlişkileri Yönetmeni görevlerini üstlendim.

Bugüne kadar Sinoz, Dedeman Otel, DAGİ, Algida, Madame Coco, Brooks Brothers, Jumbo, Kemal Tanca Kids, Radyo Bebek, Vakıf Taşdelen, MBT Shoes, Essenora, Modoko, Peli Parke, Penta, TİMDER, TİMFED, 5. İnşaat ve Konut Konferansı, Şah inn Paradise Tatil Köyü, Stille.com, Çam Thermal Hotel, Prosegur Alarm, Zühre, Coşkunöz Holding,  Shaky Fur,  ITA,  EasyVit markalarına ve tüzel kişilere basın danışmanlık hizmeti verdim. Basın danışmanlık hizmeti verdiğim kurum bünyesinde; misyon vizyon belirlenmesi, marka konumlandırması,marka dili, marka stratejilerinin belirlenmesi, lider iletişimi, ürün iletişimi, etkinlik yönetimi, lansman ve relansman çalışmaları,basın bültenlerinin hazırlanması, projelerin oluşturulması, basın toplantıları, basın gezileri, konuşma metinlerinin hazırlanması, metin yazımları, SMS-Mailing metinlerinin oluşturulması, web site metinlerinin oluşturulması, SEO metinlerinin ve makalelerin oluşturulması, sosyal medya spot ve caption kurgulanması, medya satın alma planlamalarının oluşturulması, özel haber çalışmaları, medya yönetimi ve kriz iletişimi konularında çok yönlü medya iletişim danışmanlıklarını ve çalışmalarını yürüttüm. dijitalmedyauzmanligi.com sitesinde sosyal medya alanında içerik yazarlığı ve Modoko Life Exclusive Dergisi’ne de Modoko adına dönemsel yazılar yazdım. Kurumsal İletişim Uzmanı olarak halen PR/Basın Danışmanlığı, Dijital İletişim Stratejileri ve Sosyal Medya Yönetimi alanında çalışmalar yürütmekteyim.

İletişim için aşağıdaki formu doldurabilir ya da info@caglatanriverdi.com adresine hızlıca mail atabilirsiniz…

[contact-form][contact-field label=”İsim” type=”name” required=”true” /][contact-field label=”E-posta” type=”email” required=”true” /][contact-field label=”İnternet sitesi” type=”url” /][contact-field label=”Mesaj” type=”textarea” /][/contact-form]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir